Kalendář akcí ZŠ

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31
Preventivní antigenní testování a trasování ve školách od ledna 2022
1 2
3 4
5. lekce plavání 2021/2022
5
1. lekce lyžování 2022
1. lekce lyžování 2022- zrušeno
6
Tříkrálová sbírka 2022
7 8 9
10 11
6. lekce plavání 2021/2022
12
2. lekce lyžování 2022
13 14 15 16
17 18
7. lekce plavání 2021/2022
19
3. lekce lyžování 2022
20 21 22 23
24 25
8. lekce plavání 2021/2022
26
4. lekce lyžování 2022
27 28 29 30
31 1
9. lekce plavání 2021/2022
2
5. lekce lyžování 2022
3 4 5 6

Kalendář akcí MŠ

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5
Odpadá 1. lekce lyžařského výcviku
Začíná lyžařský kurz
6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
Návštěva hvězdárny - POZOR ZMĚNA!!!
19 20
Z pohádky do pohádky
21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2
Zábavná první pomoc
3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > > Rozvrh hodin

ROZVRH HODIN - 1. ROČNÍK

 

  1.               7:45 - 8:30

2. 

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.

10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13:55

8.

14:00 - 14:45

Po ČJ HV M M   AJ - KROUŽEK  

14:15-15:15

KERAMIKA

Út ČT ČJ PRV PRV        
St ČJ ČJ TV TV        
Čt ČT ČJ M M   Náboženství    
ČJ ČJ VV        

 

 

 

 

 

 

 

 

 ROZVRH HODIN - 2. ROČNÍK

 

1.

7:45 - 8:30

2.

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.
10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13 :55

8.

14:00 - 14:45

Po ČJ HV M M AJ - KROUŽEK    

14:15-15:15

KERAMIKA

Út ČT ČJ PRV PRV M      
St ČJ ČJ TV TV ČJ      
´Čt ČT ČJ M M    Náboženství    
Pa ČJ ČJ VV        

                                                                                                             

 

 

 

 

ROZVRH HODIN - 4. ROČNÍK

 

1.

7:45 - 8:30

2.

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.

10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13:55

8.

14:00 - 15:45

Po ČJ HV VL VL   ČT

14:15-15:15

KERAMIKA

Út AJ AJ ČJ M  

    12:20-

         ICT

13:50

KLUB

 
St ČJ ČJ TV TV   M (Geo) ČT  
Čt ČJ ČJ M  

   13:30 -

           AJ

14:40

KONV.

M M VV VV AJ      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZVRH Hodin - 5. Ročník 

 

1.

7:45 - 8:30

2.

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.

10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13:55

8.

14:00 - 14:45

Po ČJ HV VL VL   ČT

14:15-15:15

KERAMIKA

Ut AJ AJ ČJ M  

     12:20-

         ICT 

 13:50

KLUB

 
St ČJ ČJ TV TV   M (Geo) INF  
Čt ČJ ČJ M  

   13:10 -

         AJ

14:40

KONV.

M M VV VV AJ      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozvrhy.hodin-2021-2022.pdf                                                    

 

Vyučující v předmětech 2019/2020:

Mgr. Dagmar Marková: ČJ  1., 2. ročník

                                       VV 1.- 5. ročník

Mgr. Silvie Letáčková: ČJ 4., 5. ročník

                                      M 1.- 5. ročník

                                      VV 4., 5. ročník

                                      PČ 1., 2. ročník

                                      HV 1.- 5. ročník

                                      AJ 4., 5. ročník

                                      TV 1.- 5. ročník 

 Mgr. Bohumila Novotná: PŘ 4., 5. ročník

                                         VL 4., 5. ročník

                                         M (Geo) 4., 5. ročník

                                         PČ 4., 5. ročník

                                         ČT 4., 5. ročník

Dana Pecinová: PRV 1., 2. ročník

                           ČT 1., 2. ročník

Alexandra Hörnerová Urbánková: INF 5. ročník