Kalendář akcí MŠ

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3
Pololetní prázdniny
4 5
6 7 8
Maškarní karneval se Sněhurkou a sedmi trpaslíky
9 10 11 12
13 14 15 16
Honza a Hejhulák
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Kalendář akcí ZŠ

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > > Rozvrh hodin

ROZVRH HODIN - 1. ROČNÍK

 

  1.               7:45 - 8:30

2. 

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.

10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13:55

8.

14:00 - 14:45

Po ČJ HV PRV PRV   AJ - KROUŽEK  

14:05-15:05

KERAMIKA

Út M M ČJ ČT        
St ČJ ČT M M        
Čt ČJ ČJ VV  

12:45-13:30

Náboženství

   
ČJ ČJ TV TV        

 

 

 

 

 

 

 

 

 ROZVRH HODIN - 2. ROČNÍK

 

1.

7:45 - 8:30

2.

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.
10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13 :55

8.

14:00 - 14:45

Po ČJ HV PRV PRV   AJ - KROUŽEK   

14:05-15:05

KERAMIKA

Út M M ČT ČJ M      
St ČT ČJ M M ČJ      
´Čt ČJ ČJ VV  

12:45-13:30

 Náboženství

   
Pa ČJ ČJ TV TV        

                                                                                                             

 

 

 

 

ROZVRH HODIN - 3. ROČNÍK

 

1.

7:45 - 8:30

2.

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.

10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13:55

8.

14:00 - 14:45

Po ČJ HV ČT PRV M(GEO)    

14:05-15:05

KERAMIKA

Út AJ AJ ČJ M M

   

  ICT
St ČJ ČJ PRV PRV ČT      
Čt M M VV AJ

12:45-13:30

NÁBOŽENSTVÍ

  

 
ČJ ČJ TV TV        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZVRH Hodin - 5. Ročník 

 

1.

7:45 - 8:30

2.

8:30 - 9:15

3.

9:55 - 10:40

4.

10:40 - 11:25

5.

11:35 - 12:20

6.

12:20 - 13:05

7.

13:10 - 13:55

8.

14:00 - 14:45

Po ČJ HV VL VL M(GEO)   INF

14:05-15:05

KERAMIKA

Út AJ AJ ČJ M M

    

 

ICT
St ČJ ČJ ČT    
Čt M M VV VV AJ  

  

 
ČJ ČJ TV TV        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 

 

Vyučující v předmětech 2019/2020:

Mgr. Dagmar Marková: ČJ  1., 2. ročník

                                       VV 1.- 5. ročník

Mgr. Silvie Letáčková: ČJ 3., 5. ročník

                                      M 3., 5. ročník

                                      PČ 1.-3. ročník

                                      HV 1.- 5. ročník

                                      AJ 3., 5. ročník

                                      TV 1.- 5. ročník 

                                      PŘ 5. ročník

                                      VL  5. ročník

                                      PRV 3. ročník      

Mgr. Irena Jánská:       M 1.,2. ročník

                                      ČT 1.-5. ročník

                                      PČ. 5. ročník                             

Dana Pecinová: PRV 1., 2. ročník

Alexandra Hörnerová Urbánková: INF 5. ročník