Setkání rodičů

Úvod > > Aktuality ZŠ > Doporučené procvičování aneb aby se děti nenudily :-)

Doporučené procvičování aneb aby se děti nenudily :-)

18.3.2020

Vážení rodiče, milé děti.

Vedle pořadu "UčíTelka" na ČT2 Vám přinášíme nové další informace ohledně domácí výuky a procvičování...

Doporučujeme:

1) UčíTelka ČT2 ( dopoledne podle ročníků)

2) YOUTUBE Matýskova  matematika + zadat téma. Pán to dětem skvěle krok po kroku vysvětluje (děti to znají).

3) www.skolasnadhledem.cz

Zadáte online cvičení, vyberete si Čj- genetická metoda, M, Aj, PRV, VL i PŘÍR.

4) www.fraus.cz

Na pravé straně šedivé lišty vyberete Učení doma a pod tímto odkazem naleznete informace pro rodiče žáků, nebo informace pro žáky, vyplníte formulář a získáte interaktivní učebnice ZDARMA. ( Ale jsou přetíženi chvíli to potrvá :-) )

Děti, prosím, průběžně motivujte a stále připomínejte, že vše zvládneme společnými silami a hlavně, že ten měsíc je "domácí škola", nikoliv prázdniny. Pokud si úkoly rozvrhnou denně (např. 2 hod. dopoledne a 2 hod. odpoledne), měly by vše v klidu zvládnout. Jsem Vám k dispozici na mobilním telefonu, e-mailu (silvie.letackova@seznam.cz),na WhatsAppu a na Skypu.

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme hodně zdraví, klidu a dostatek sil ...                   kolektiv učitelů ZŠ Stolany