Začátek školního roku 2022/2023

Úvod > > Aktuality MŠ > WhatsApp MŠ

WhatsApp MŠ

26.3.2020

Dobrý den, vážení rodiče.

Dostali jsme se všichni do nám zcela neznámé životní situace, kdy zůstáváme s dětmi doma, protože nemohou jít do školky.

Ve škole jsem zřídila pro celou školu i pro jednotlivé ročníky WhatsApp, kde si rodiče posílají odkazy, nápady, děti si posílají hádanky,

fotografie, jak se učí, nahrávají si zvukové vzkazy, pozdravy. Prvotně je zavedený s myšlenkou posílání domácích úkolů

a pro komunikaci s rodiči, jak domácí učení zvládají. Myslím si, že to žije docela příjemným způsobem života,

proto jsem se rozhodla nabídnout tuto aktivitu i Vám. Prvotně myslím na naše budoucí prvňáčky, zapojit se ale může kdokoliv z Vás,

odhlásit ze skupiny taktéž kdykoliv. Předem jsem testovala zájem rodičů, tak uvidíme... Ze školy jsou v tuto chvíli připojeni všichni rodiče.

Myslela jsem, že by si děti posílaly pozdravy (když se dlouhou dobu neuvidí), my bychom přidali nějakou aktivitku,

co by doma děti mohly dělat - když uvidí práci kamarádů, třeba se budou chtít také zapojit ;-).

Mohou tam být fotografie výrobků, jak pracují na zahradě, jak pomáhají tatínkovi, jak vaří...

Kdo tedy má zájem, pošlete mi svá telefonní čísla, možná se jmény dětí, aby to pro ně bylo snazší, až s Vámi budou vzkazy prohlížet..

Kdo nemá WhatsApp, může si ho jednoduše stáhnout např.na Obchod play...(Dagmar Marková tel.:603 824 599 + Ondřej Marek ;-) )

Spustím skupinu v pátek, aby Vás bylo co nejvíce u jeho počátku - později přihlášení staré informace už mít nebudou..